PREMIL

Srbská rodinná firma PREMIL D.O.O., zabývající se výrobou krmiv pro psy a kočky, byla založena v roce 1995. Firma není ovládána žádným nadnárodním koncernem. Majitelem firmy je dlouholetý úspěšný a známý chovatel plemene Šarplaninský pastevecký pes Predrag Gvozdenovič (Peca), který je rovněž akreditovaným rozhodčím FCI. 

Své dlouholeté chovatelské zkušenosti ve spolupráci s veterináři a špičkovými  evropskými odborníky v oblasti výživy zvířat využívá při sestavování receptur krmiv. Nové receptury jsou před zařazením do výroby testovány nejen na vlastních psech majitele firmy, ale testují je i přední chovatelé různých plemen. Zákazníky firmy jsou milovníci zvířat, kteří chtějí pro své domácí mazlíčky vybírat kvalitní krmivo za slušnou cenu. Produkty firmy Premil využívají i špičkoví profesionální chovatelé, kterým toto kvalitní krmivo pomáhá na cestě za jejich chovatelskými a výstavními úspěchy.

Příběh Peci Gvozdenoviče a firmy Premil můžete vidět v sérii krátkých videí.

1.část - Predrag Gvozdenovič - Peca

Peca1.jpg

2.část - Jak vznikal název firmy

Peca.jpg

3.část - Jak to vypadá ve výrobě a rozvoj firmy

fabrika.jpg

4.část - Principy společnosti

premil 4.png

Premil Atlantic - pomáhá při kožních problémech

atlantic3.jpg

Firma se neustále rozvíjí a roste a kromě krmiva vlastní značky firma Premil vyrábí krmivo i pro jiné subjekty včetně velmi úspěšných krmivářských firem (tzv. Private Label).

Výhradní dovozce krmiv Premil pro Českou republiku:

Ing. Jana Reichlová
Olšanská 335
789 63 Ruda nad Moravou

 

Mobil: 776 554 005

e-mail: info@premil.cz
www.premil.cz

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube