• janare

Náš příběh

Jak a proč jsme začali spolupracovat s firmou PREMIL.

V naší chovatelské stanici jsme neustále řešili, čím budeme krmit, aby naši psi byli zdraví a vitální, s krásnou lesklou srstí. Velice dobrou zkušenost máme s krmením syrovou stravou BARF. U masivních a svalnatých plemen jako je bulteriér je kvalitní krmení obzvláště důležité. Takže máme doma několik mrazáků plných různého masa a jiných dobrot. S postupem času, jak se naše smečka rozrůstala, jsme ale začali řešit jiný problém a tím byl čas. Máme oba normální zaměstnání a některé psy, zejména mladé psy a štěňata, je potřeba krmit i ráno, navíc často jezdíme na výstavy a to i vícedenní a začal být problém. Takže jsme zavedli kombinované krmení, ráno celá smečka dostává granule a večer BARF, v době naší nepřítomnosti (a taky když nestíháme anebo zapomeneme rozmrazit maso ) jsou všichni psi na granulích.

Zkoušeli jsme vícero značek až jednoho dne v rámci pravidla „náhody neexistují“ jsme od našich zahraničních přátel - chovatelů dostali doporučení na krmivo PREMIL a hned kontakt přímo na majitele firmy.

Pro začátek jsme si objednali „malý vzorek“ jejich superprémiové a speciální řady Top Line a Herbal, cca 800 kg.

Všechny psy v naší chovatelské stanici jsme na 3 měsíce převedli pouze na granule a sledovali jsme, co se bude dít. K naší veliké radosti všem psům nové granule náramně chutnaly. A pozitivních účinků bylo víc. Všem se neuvěřitelně zlepšila srst a v případě zvířat krmených řadou Herbal jsme pozorovali další zajímavou věc. Tato převážně mladá zvířata výrazně dospěla jak fyzicky, tak mentálně. Samcům se rozšířila hlava a celkově se nasvalili a zmohutněli a všem se ustálila povaha, jsou z nich typičtí bulí „mačo“ samci – sebevědomí jedinci s přístupem „všude jsem byl, všechno znám a nic mě nerozhodí“.  Tak lesklé a kvalitní srsti, jako mají naši psi nyní, se nám doposud nepodařilo dosáhnout při krmení BARFem a všemi možnými doplňky stravy. O tom, že to není jen náš dojem, nás utvrzují i komentáře a posudky rozhodčích na výstavách.

Tato pozitivní zkušenost a následné osobní setkání s majiteli rodinné firmy nás přivedlo na myšlenku toto krmivo do ČR dovážet. Z plánovaného prvního formálního setkání byla několikahodinová diskuze všechna možná témat týkající se psů a jejích výživy s velmi erudovanými a vzdělanými lidmi, s velkým rozhledem a zjevně naprosto zapálenými pro věc. Nadchla nás také možnost spolupracovat s nimi na recepturách a složení dle našich požadavků.

Jako chovatelé víme, co chov obnáší a že to není jednoduché a tak chceme ostatním chovatelům nabídnout určitou výhodu v podobě výrazné slevy na krmivo PREMIL a jiné výhody.111 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Hledáme prodejce - nabízíme zajímavé podmínky

Krmivo PREMIL dovážíme přímo od výrobce a zájemcům z řad obchodníků můžeme nabídnout velmi zajímavé velkoobchodní podmínky. Výrobce, stejně jako my, funguje jako rodinná firma s důrazem na kvalitu dod

Výhradní dovozce krmiv Premil pro Českou republiku:

Ing. Jana Reichlová
Olšanská 335
789 63 Ruda nad Moravou

 

Mobil: 776 554 005

e-mail: info@premil.cz
www.premil.cz

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube